Home » Jaunumi, Latvija » Apspriedīs Latvijas un Izraēlas divpusējās ekonomiskās attiecības

Apspriedīs Latvijas un Izraēlas divpusējās ekonomiskās attiecības

Šī gada 20. – 24.septembrī oficiālā vizītē Latvijā un Lietuvā uzturēsies Izraēlas rūpniecības, tirdzniecības un nodarbinātības ministrs Šaloms Simhons (Shalom Simhon) un Izraēlas uzņēmēju delegācija. Tajā pārstāvēti uzņēmēji no tādām nozarēm kā lauksaimniecība, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, pārtikas pārstrāde, finanšu un banku sektors, kā arī investīciju fondi.

Izraēlas delegācijas vizīte Latvijā notiks 21. un 22.septembrī.

Nolūkā pārrunāt Latvijas un Izraēlas divpusējās ekonomiskās attiecības un to sekmēšanu, vizītes ietvaros 21.septembrī Izraēlas rūpniecības, tirdzniecības un nodarbinātības ministram plānotasdivpusējās tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un ekonomikas ministru Arti Kamparu.

Vienlaikus notiks arī Latvijas – Izraēlas biznesa forums, kura laikā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas un Izraēlas uzņēmēju divpusējās tikšanās.

Mediju ievērībai!

Latvijas – Izraēlas biznesa foruma ietvaros notiks Izraēlas rūpniecības, tirdzniecības un nodarbinātības ministra Šaloma Simhonaun Latvijas Republikas ekonomikas ministra Arta Kampara preses konference.

Preses konferences norises laiks un vieta: 21.septembrī pl.11:45 viesnīcas „Radisson Blu Latvija” konferenču centrā zālē „Epsilons”, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress