Home » Jaunumi, NVS » Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Azerbaidžānas Republiku ietvaros

Latvijas uzņēmēju delegācija LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Azerbaidžānas Republiku ietvaros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties Latvijas uzņēmēju delegācijā LR Zemkopības ministres Laimdotas Straujumas darba vizītes uz Azerbaidžānas Republiku ietvaros 2012. gada 6.-9. jūnijā (datumi vēl tiks precizēti atkarībā no lidojuma grafika).

Latvijas uzņēmējiem būs iespēja piedalīties Laimdotas Straujumas kundzes darba programmā, kā arī vadoties pēc uzņēmēju definētajām biznesa interesēm, ko lūdzam norādīt, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu, Latvijas uzņēmējiem sadarbībā ar LR vēstniecību Azerbaidžānas Republikā tiks organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Piedaloties šajā vizītē, Jums būs iespējas paplašināt kontaktu loku un iegūt plašāku informāciju par nozari un sadarbības iespējām.

Pieteikuma anketa (krievu val.)

Lūgums aizpildīt dalībnieku pieteikuma anketu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 2012. gada 14. maijam.

Aizpildīto pieteikuma anketu lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valsts.vizites@liaa.gov.lv, kā arī oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (aviobiļetes, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus).

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Lidojumi (Rīga-Baku-Rīga) – 450 LVL par personu;
  • Viesnīca (3 naktis x 120 LVL) – 360 LVL par personu;
  • Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā – 100 LVL (vietējais transports, biznesa partneru piesaiste, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).
    (Visas izmaksas ir provizoriskas).

Atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem (avio biļetes, viesnīcas un dienas nauda) uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.


Kontaktinformācija:
Jūlija Ilovaiska
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
Mobilais t.: +371 29568855
Fakss: +371 67039401
E-pasts: julija.ilovaiska@liaa.gov.lv

 

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress