Home » Jaunumi, Krievija, Latvijas uzņēmumi, Meklē sadarbību » LTRK aicina Latvijas uzņēmējus š.g. 12. līdz 14. martā piedalīties tirdzniecības misijā uz Kaļiņingradu

LTRK aicina Latvijas uzņēmējus š.g. 12. līdz 14. martā piedalīties tirdzniecības misijā uz Kaļiņingradu

LTRK, sadarbībā ar Kaļiņingradas Tirdzniecības un rūpniecības palātu (KTRP) aicina uzņēmējus pieteikties tirdzniecības misijā uz Kaļiņingradu, kura norisināsies no š.g. 12. līdz 14. martam.

Vadoties no katra uzņēmuma prasībām, Kaļiņingradā tiks organizētas individuālās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem KTRP telpās, kā arī tiks nodrošināta vēlamo uzņēmumu apmeklēšana.

Svarīgākās eksporta preču grupas uz Kaļiņingradas apgabalu – pārtikas rūpniecības produkti, tekstilmateriāli, ķīmiskās rūpniecības un saskarnozaru produkcija, būvniecības materiāli, transporta līdzekļi, mašīnas un iekārtas, ārstniecības līdzekļi un pārējās preces.

Svarīgākās importa preču grupas no Kaļiņingradas – koksne un tās izstrādājumi, celuloze un papīrs, pārtikas produkti, naftas produkti un pārējās preces.

Tos uzņēmumus, kuri zināmu iemeslu dēļ nevarēs iekļauties šajā delegācijā, bet vēlētos uzrunāt Kaļiņingradas apgabala uzņēmējus, aicinām nosūtīt informāciju par sev aktuālo tēmu LTRK Ārlietu daļas vadītājam Sergejam Davidovam sergejs.davidovs@chamber.lv .

Savus pieteikumus, jautājumus un komentārus, lūdzam sūtīt LTRK Rēzeknes nodaļas vadītājam Jurim Guntim Vjaksem rezekne@chamber.lv

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress