Home » Jaunumi, Krievija » Krievija plāno noteikt stingrākus aizliegumus Eiropas pārtikas importam

Krievija plāno noteikt stingrākus aizliegumus Eiropas pārtikas importam

timthumb13

Krievija plāno noteikt stingrākus aizliegumus pārtikas produktu importam no Eiropas valstīm, ierobežojot augļu un dārzeņu eksportu, vēsta ārvalstu mediji.

Krievija, kas pērn 7.augustā noteica importa aizliegumu lielākajai daļai pārtikas produktu no Eiropas Savienības (ES) , ASV un citām rietumvalstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Maskavu, plāno noteikt vēl stingrākus aizliegumus pārtikas produktu importam.

Krievija nedēļas nogalē pārtrauca importu no Bulgārijas, jo uzskata, ka tās uzņēmumi, izmantojot viltotus dokumentus, pārkāpj Krievijas importa aizliegumu, zem viltus preču zīmēm ievedot pārtiku no sankciju sarakstā esošajam Eiropas valstīm.

Krievijas pārtikas uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” pārstāve norāda, ka dienests nav spējis apstiprināt importēto ābolu izcelsmi, kas it kā uz Krieviju piegādāti no Ķīnas, Brazīlijas un Marokas.

Dienesta pārstāve brīdinājusi, ka Bulgārija bija pirmais solis, lai stiprinātu kontroli pār piegādēm un attiecīgi lēmumi varētu tikt pieņemti arī citu ES valstu gadījumā.

Atslēgas vārdi: , , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress