Home » Eiropa, Jaunumi » Grieķija turpina cīnīties par nepieciešamo finansiālo palīdzību

Grieķija turpina cīnīties par nepieciešamo finansiālo palīdzību

timthumb24

Grieķija nav atteikusies no mērķa atkārtoti mēģināt panākt vienošanos ar kreditoriem, tādējādi Atēnām saņemot tik ļoti nepieciešamo finanšu palīdzību, vēsta ārvalstu mediji.

Grieķija turpina cīnīties, lai tiktu galā ar naudas trūkumu un pagājušajā piektdienā valsts premjerministrs Aleksis Ciprs iesniedzis aizdevējiem jaunos reformas plānus.

Grieķija ar nodokļu nemaksāšanas apkarošanu, plašākiem privatizācijas plāniem un augstākiem nodokļiem alkoholam un tabakas izstrādājumiem cer panākt ienākumus trīs miljardu eiro apmērā.

Grieķijas valsts parāds pērn sasniedza vairāk nekā 117 procentus no valsts produkcijas, taču valsts jaunā valdība, kas nāca pie varas janvārī, nav atmetusi domas panākt, lai eirozonas partneri ļaut norakstīt lielu daļu parādu.

Eiropas Savienības (ES), Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) un Eiropas Centrālās bankas (ECB)pārstāvji sākuši izvērtēt Grieķijas reformu plānu un gaidāms, ka atbilde tiks dota šajā nedēļā.

Jau vēstīts, ka parādu jūgā nokļuvusī Grieķija pirms divām nedēļām panāca vienošanos ar aizdevējiem par jaunu reformu sarakstu, lai panāktu kredīta atlikušo līdzekļu izmaksāšanu.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress