Home » Jaunumi, Krievija » Krievija iekļaus pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis

Krievija iekļaus pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis

on

Krievija drīzumā varētu iekļaut pārtikas embargo sarakstā jaunas valstis.

Premjerministra vietnieks Arkādijs Dvorkovičs paziņojis, ka Krievijas valdība apsver paplašināt pārtikas embargo sarakstu, tajā iekļaujot jaunas valstis, uz kurām turpmāk attieksies Maskavas pārtikas importa aizliegums.

“Mūsu plāns ir piemērot ierobežojošus pasākumus tām valstīm, kas atbalstījuši sankcijas pret Maskavu,” žurnālistiem otrdien paziņoja Dvorkovičs, norādot,ka pašlaik tiek apspriestas dažādas nianses un detaļas.

“Lēmums tiks pieņemts tuvākajā laikā,” pavēstīja premjerministra vietnieks.

Atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.

Jau vēstīts, ka Maskava gatavo priekšlikumus, lai paplašinātu noteikto pārtikas embargo vēl septiņām valstīm, kas atbalstījušas Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret Krieviju.

Krievijas lauksaimniecības ministrija strādā pie projekta par likumprojektu, kas aizliegtu pārtikas produktu importu no Albānijas, Melnkalnes, Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas, Ukrainas un Gruzijas, kas vēl līdz šim nav kritušas zem Krievijas sankciju spiediena.

Atslēgas vārdi: , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress