Home » Baltija, Jaunumi, Latvija » Apvienotā «Nordea» un «DNB banka» tiks reģistrēta Igaunijā ar filiālēm Latvijā un Lietuvā

Apvienotā «Nordea» un «DNB banka» tiks reģistrēta Igaunijā ar filiālēm Latvijā un Lietuvā

Pēc «Nordea» un «DNB bankas» Baltijas biznesa apvienošanas jaunā banka tiks reģistrēta Igaunijā un strādās ar filiālēm Latvijā un Lietuvā, par to šodien preses konferencē paziņoja banku pārstāvji.

«Nordea» bankas vadītāja Baltijas valstīs Inga Skisakere skaidroja, ka lēmums reģistrēt jauno banku Igaunijā pieņemts, uzklausot darījuma padomniekus, kuri, izvērtējot operacionālo, juridisko un nodokļu sistēmu Baltijas valstīs, kā piemērotāko vietu jaunās bankas reģistrācijai norādījuši Igauniju.

Tomēr Skisakere uzsvēra – lai arī apvienotā banka būs reģistrēta Igaunijā, tomēr bankas darbība tiks organizēta visās Baltijas valstīs, proti, visās valstīs plānots izvietot jaunās bankas darbības izcilības centrus.

Pašlaik vēl nav zināms, kāds būs jaunās bankas nosaukums, taču zīmolā tiks atspoguļots gan darbības tirgus – Baltijas valstis, gan arī bankas īpašnieku izcelsme – Ziemeļvalstis.

Kā ziņots, «Nordea» un «DNB bankas» noslēgušas vienošanos par darbības apvienošanu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, lai izveidotu jaunu, vadošu banku Baltijā ar spēcīgām Ziemeļvalstu saknēm. Plānots, ka darījums par jaunas bankas izveidošanu tiks slēgts ap 2017.gada 2.ceturksni. Līdz darījuma slēgšanas brīdim, kad tiks saņemti visi nepieciešamie apstiprinājumi, abas bankas – «Nordea» un «DNB banka» – darbosies atsevišķi kā savstarpēji konkurējoši uzņēmumi.

Atslēgas vārdi:

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress