Home » Jaunumi, Krievija, Latvija » “Cido Grupa” ir pārtraukusi produktu eksportu uz Krieviju un Baltkrieviju

“Cido Grupa” ir pārtraukusi produktu eksportu uz Krieviju un Baltkrieviju

Latvijā vadošais dzērienu ražotājs “Cido Grupa” ir pārtraucis produkcijas eksportu uz Krieviju un Baltkrieviju. Uzņēmuma ikgadējais eksporta apjoms uz šīm valstīm sasniedz vairāk nekā 1 miljonu eiro jeb desmito daļu no kopējā eksporta apjoma.

“Latvijas uzņēmumi, kas atbalsta demokrātiskas pamatvērtības un biznesa principus, patlaban sniedz ieguldījumu Ukrainas atbalstam un piemēro sankcijas Krievijai un Baltkrievijai. Nozīmīgs ir ne tikai finansiāls atbalsts Ukrainai, bet arī atteikšanās darboties Krievijas tirgū, pārtraucot eksportu un produktu ražošanu šajā tirgū,” norāda “Cido Grupa” valdes loceklis Marijus Valdas Kirstukas.

Marijus Valdas Kirstukas uzsver, ka šajā situācijā ir ļoti būtiski, ka uzņēmumi rīkojas vienoti un ar savām darbībām pierāda, ka biznesa ētika un sociālā atbildība nav tikai skaļi saukļi, bet reāla rīcība.

Šajā situācijā, kad Ukrainā notiek aktīva karadarbība, “Cido Grupa” prioritāte ir palīdzēt Latvijas organizācijām, kas atbalsta bēgļu uzņemšanu, izmitināšanu un nodarbināšanu, kā arī palīdzēt iedzīvotājiem, kas palikuši Ukrainā.

Uzņēmums ir piegādājis pārtikas produktus Rīgas domes izveidotajam atbalsta centram Ukrainas iedzīvotājiem Kongresu namā un plāno palīdzības sniegšanu turpināt. Tāpat sadarbībā ar biedrību “Vienoti Ukrainai” uz Ukrainu ir nosūtīta pirmā krava ar produkciju, lai atbalstītu cilvēkus, kuri palikuši savā valstī. Sadarbība palīdzības sniegšanai tiks uzsākta arī ar biedrību “Uzņēmēji mieram”. “Cido Grupa” atbalsta un turpinās sniegt palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem gan finansiāli, gan nodrošinot produktu piegādi. Tāpat uzņēmums ir gatavs piedāvāt darba vietas no kara bēgošajiem Ukrainas pilsoņiem, nodrošinot visas sociālās garantijas.

Atslēgas vārdi: , , ,

Komentēt


© 2016 Eksports.lv · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress